×

ورود به سیستم تست آنلاین خودشناسی MBTI

به سیستم تست آنلاین خودشناسی MBTI خوش آمدید

چرا خودشناسی؟ قبل از اینکه کاری یا چیزی را شروع کنیم توصیه می شود فقط یکبار برای همیشه خود کاملت را بشناس و با خودشناسی برتر علاوه بر این که نقاط ضعف و قوت خود را کشف می کنی مسیر ناهموار را برایت آسان می کند. ما در این تست علاوه بر تیپ شخصیتی هر فرد کارکرد شخصیتی آن را کشف میکنیم که هر انسانی ۴ نوع کارکرد شخصیتی دارد که تا ۳۰ و ۳۵ سالگی ۲ کارکرد فعال می شود و بعد ۳۵ سالگی ۲ کارکرد دیگر که ما می توانیم نقاط ضعف و قوت، فرصت و تهدید این کارکردها را در زمان حال برایتان تشریح کنیم.

فقط کافیست دقایقی همراه ما باشید

نحوه پاسخ دادن به تست های خودشناسی MBTI

از آنجایی که این تست کاملا یک ابزار مهم و جهانی برای شناخت خود و شخصیت است و خود واقعی شما را کشف می کند توصیه می شود این تست ها را به صورت کاملا صادقانه و آنطور که هستید پاسخ دهید نه آن طور که می خواهید شوید. اگر احساس کردید در یک سوالی بین دو گزینه مردد بودید آن گزینه ای که حتی شده یک درصد نسبت به آن گزینه دیگر به شما نزدیک تر است، آن را انتخاب کنید.

سوالات متداول

روش کار به این صورت می باشد که به شما تعدادی سوالات گزینه ای نمایش داده می شود . شما باید به تمامی سوالات پاسخ دهید. در آخر ، آزمون شما ثبت شده و نتیجه تست شما به صورت اختصاصی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

شاید تست هایی با عنوان MBTI در بیشتر سایت ها دیده باشید که مسلما جواب آن تست ها را در همان لحظه برای شما بدهد و تحلیلی حرفه ای پشت آن سوالات پاسخ داده شده نباشد. ما در این تست ها وقتی که شما این تست ها را پاسخ دادید، بعد از تحلیل و بررسی اختصاصی به مدت ۴ الی ۵ ساعت طول می کشد تا شما به جواب اصلی و کاملا واقعی، آنطور که هستید به شما ارسال شود.

و یک تفاوت اساسی این تست نسبت به تست های دیگر در نحوه دریافت جواب این است که ما بعد از اینکه شخصیت شما را کشف کردیم کارکرد شخصیتی شما را نیز برایتان اعلام می کنیم. برای مثال تیپ شخصیتی ENFP

کارکردهای این نوع تیپ شخصیتی:       Ne – Fi – Te – Si

خیر، کل فرایند تست کاملا محرمانه بوده و به جز شخص شما به هیچ عنوان فرد دیگری امکان دسترسی به اطلاعات آزمونتان را ندارد.

سعی کنید زمانی وارد آزمون شوید که در شرایط و محیطی آرام قرار داشته باشید.